Pidion mt360 Yazar Kasa
     
 
     
 
 

Pidion  yazarkasa İçerisinde barındırdığı yenilikçi özellikler ve yüksek teknolojisi ile istediğinizden fazlasını rahatlıkla karşılar. İşletmenizde sadece bir ödeme aracı değil, sistemin bir parçası haline gelerek vazgeçilmez çalışanınız olmaya adaydır.
 

Pidion MT360E, TechPOS altyapısı ile kullanıcılarına bu yapıdaki tüm bankalarla çalışma olanağı sağlar.

BKM TechPOS, entegrasyonunu tamamlamış tüm bankalar için standart olan bir POS yazılımı ile yeni nesil ÖKC üzerinden yapılan kartlı işlemleri, bankaların ortak platformu Bankalar Arası Kart Merkezi üzerinden bankalara yönlendirmeyi sağlayan bir altyapıdır.

   

 Pidion MT360E üzerindeki TechPOS uygulaması ile;Satış, Taksitli Satış, Puan Sorgulama, Puan Kullanımı, İptal, İade, Ön Provizyon, Günsonu İşlemlerini yapabilir, işlem geçirmek istediğiniz bankayı dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

mikrosaray tarafından geliştirilen pidion MT360E, Gelir İdaresi Başkanlığı' nın "Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz" tebliğleri doğrultusunda bir yazar kasa olmanın yanında, kompakt bir seyyar EFT-POS nitelikleri de bünyesinde barındırır. MT360E, POS cihazı kullanım alışkanlıklarını değiştirmez, geliştirir ve üzerine ilava yenilikçi deneyimler ekler.