Firma Profili
 

YAZAR KASA MERKEZİ NOKTA ELEKTRONİK ; Konya'da barkodlu yazar kasa ve terazi satış pazarlama sektöründe  faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

 

Ürün Halkamızın İçinde;


Beko yazar kasalar, Hugin yazar kasalar, Vera delta yazar kasalar, Olivetti Yazar Kasalar, Verifone Yazar Kasalar,
Telefunken yazar kasalar, Pidion Yazar Kasalar ve İngenico Yazar Kasalar ile Elektronik terazilar yer almaktadır.


Firmamız;

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların  yazar kasa ve elektronik terazi taleplerini başarıyla karşılamıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.


Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, belge, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyisini yapma gayreti içinde faaliyetine devam etmektedir.

 

Misyon ;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

 

Vizyon ;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak